Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Left
hy: Ձախ
