Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
