Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Logo
ur: لوگو

en: Header
ur: ہیڈر

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Normal
ur: عمومی
