Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Highlighted
mg: Vaomarika
