Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Support
af: Ondersteuning

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Normal
af: Normaal

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
