Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10, 11 Theme (10.2.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Layout
az: Şablon

en: Components
az: Komponentlər

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: General
az: Əsas

en: Button
az: Düymə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş

en: Main Menu
az: Əsas menyu
