Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: General
ku: گشتی

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Slogan
ku: دروشم

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
