Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.1) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Normal
lt: Normalus

en: General
lt: Bendras

en: Button
lt: Mygtukas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: wide
lt: platus

en: Elements
lt: Elementai

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
