Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Layout
mr: मांडणी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Normal
mr: साधारण

en: General
mr: साधारण

en: Tools
mr: साधने

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
