Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (10.2.1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Layout
oc: Afichatge

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: center
oc: centre

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style
oc: Estil

en: Tabs
oc: Onglets

en: Slogan
oc: Eslogan

en: Italic
oc: Italica

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Fonts
oc: Poliças

en: Lowercase
oc: Minusculas

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Capitalize
oc: Metre en majusculas

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
