Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (11.0.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: General
bg: Общи

en: Button
bg: Бутон

en: Right
bg: Дясно

en: Slogan
bg: Мото

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
