Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (11.0.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Slogan
dz: འབོ་ཚིག
