Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (11.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Slogan
nn: Motto

en: Highlighted
nn: Utheva
