Rules Data Exchanger (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Rules
ro: Reguli

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
