RulesFinder (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (175 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: new
eu: berria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Fields
eu: Eremuak

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Recent comments
eu: Azken iruzkinak

en: Rules
eu: Erregelak

en: English
eu: Ingelesa

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Published comments
eu: Argitaratutako iruzkinak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Used in
eu: Erabilita

en: simple
eu: sinplea

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Permission
eu: Baimena

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Unpublish comment
eu: Iruzkina desargitaratu

en: Add new rule
eu: Gehitu arau berria

en: Translate
eu: Itzuli

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Delete comment
eu: Ezabatu iruzkina

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: Upload date
eu: Data igo

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Publish comment
eu: Argitaratu iruzkina

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Language name
eu: Hizkuntza izena

en: Select language
eu: Hizkuntza hautatu

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full comment
eu: Iruzkin osoa

en: Save comment
eu: Iruzkina gorde

en: Unapproved comments
eu: Onespenik gabeko iruzkinak

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
eu: [site:name] gunean kudeatzaile batek kontu bat sortu du zuretzako

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Language direction
eu: Hizkuntza norabidea

en: Text value
eu: Testu balioa

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza

en: Adding languages
eu: Hizkuntzak gehitzen

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Editing languages
eu: Hizkuntzak editatzen

en: Reordering languages
eu: Hizkuntzak birantolatzen

en: Set a language as default
eu: Ezarri hizkuntza lehenetsi bezala

en: Filter the search
eu: Iragazi bilaketa

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa

en: A list of new users
eu: Erabiltzaile berrien zerrenda
