RulesFinder (1.0.0-beta3) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Dashboard
ga: Deais
