RulesFinder (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (145 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Register
hr: Registriraj se

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: new
hr: novo

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Version
hr: Inačica

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Total
hr: Ukupno

en: Attachment
hr: Prilog

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Fields
hr: Polja

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Sort Criteria
hr: Kriteriji sortiranja

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: English
hr: Engleski

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Result
hr: Rezultat

en: Member for
hr: Član već

en: Languages
hr: Jezici

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Published comments
hr: Objavljeni komentari

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Translation
hr: Prijevod

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: About
hr: Opis

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Unpublish comment
hr: Prekini objavu komentara

en: Add new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Translate
hr: Prevedi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Publish comment
hr: Objavi komentar

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: Select language
hr: Odaberite jezik

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Unapproved comments
hr: Neodobreni komentari

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hr: Administrator vam je otvorio račun pri [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
