RulesFinder (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (111 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: new
ku: نوێ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Severity
ku: دژواری

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Recent comments
ku: بۆچوونە تازەکان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Languages
ku: زمانەکان

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Published comments
ku: بۆچوونە بڵاوکراوەکان

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: About
ku: دەربارە

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: Unpublish comment
ku: بۆچوون بکوژێنەوە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Posted in
ku: ناردراوە لە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Publish comment
ku: بۆچوون بڵاوبکەوە

en: Who's new
ku: کێ نوێیە

en: Language name
ku: ناوی زمان

en: Select language
ku: زمان هەڵبژێرە

en: Who's online
ku: کێ لەسەر هێڵە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Monthly archive
ku: ئەرشیڤی مانگانە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Save comment
ku: پاشەکەوتکردنی بۆچوون

en: Unapproved comments
ku: بۆچوونە پەسەندنەکراوەکان

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
