RulesFinder (1.0.0-beta4) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Recent comments
mk: Скорешни коментари

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Published comments
mk: Објавени коментари

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Delete comment
mk: Бришење коментар

en: - All -
mk: - Сите -
