RulesFinder (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (206 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: new
sk: nové

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Parent
sk: Nadradený

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Rules
sk: Pravidlá

en: English
sk: Angličtina

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Languages
sk: Jazyky

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Translation
sk: Preklad

en: Used in
sk: Použité v

en: simple
sk: jednoduchý

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Sections
sk: Sekcie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: Member
sk: Člen

en: Translate
sk: Preložiť

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Embed
sk: Vložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Author name
sk: Meno autora

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Not specified
sk: Neurčené

en: Text value
sk: Text

en: User interface translation
sk: Preklad používateľského rozhrania

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Adding languages
sk: Pridanie jazykov

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje pridať bežný jazyk na vašu stránku.</p><p>Pokiaľ vami želaný jazyk nie je dostupný, môžete pridať vlastný jazyk.</p>

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje editovať jazyky na vašej stránke vrátane vlastných jazykov.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
sk: <p>Stránka "Jazyky" vám umožňuje pridať, upraviť, odstrániť a zoradiť jazyky na stránke.</p>

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
sk: <p>Operácie umožňujúce editovanie a odstránenie vašich jazykov.</p><p>Môžete zmeniť názov a smer jazyka.</p><p>Odstránené jazyky môžu byť neskôr pridané späť. Odstránenie jazyka odstrání všetky preklady rozhrania s týmto jazykom a obsah vytvorený v tomto jazyku bude mať priradený neutrálny jazyk. Predvolený jazyk nemôže byť odstránený.</p>

en: Apply your search criteria
sk: Použiť vaše vyhľadávacie kritériá

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.

en: Table formatter
sk: Formátovač tabuľky

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.
