RulesFinder (all releases) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: new
bg: нов

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Messages
bg: Съобщения

en: Dashboard
bg: Табло
