RulesFinder (all releases) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: new
ml: പുതിയത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Help
ml: സഹായം

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
