RulesFinder (all releases) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: new
mn: шинэ

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Dashboard
mn: Самбар
