RulesFinder (all releases) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: new
sk: nové

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Arguments
sk: Argumenty

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Messages
sk: Správy

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: simple
sk: jednoduchý

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Sections
sk: Sekcie

en: About
sk: Informácie o

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Text value
sk: Text

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Table formatter
sk: Formátovač tabuľky
