RulesFinder (all releases) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: new
sl: novo

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
