RulesFinder (all releases) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: new
ur: جدید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Version
ur: ورژن

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Anonymous
ur: گمنام
