RulesFinder (1.1.2) - en to et translation catalogue (138 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: new
et: uus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: RSS
et: RSS vood

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Term ID
et: Termini ID

en: Fields
et: Väljad

en: Plain text
et: Lihttekst

en: User login
et: Sisenemine

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Tools
et: Tööriistad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Rules
et: Reeglid

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Result
et: Tulemus

en: Languages
et: Keeled

en: Output format
et: Väljundvorming

en: simple
et: lihtne

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Rule
et: Reegel

en: Relations
et: Seosed

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Select language
et: Vali keel

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Latest version
et: Viimane versioon

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Language direction
et: Keele suund

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Revision comparison
et: Versioonide võrdlus

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
et: <p>See leht võimaldab lisada saidile levinud keelte tõlkeid.</p><p>Kui soovitud keelt ei leitud, võid lisada uue tõlke.</p>

en: Continuing on
et: Jätkub

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
et: <p>See leht võimaldab su saidil keelt s.h. kohandatud keelt muuta.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
et: <p>Leht "Keeled" võimaldab lisada, muuta, kustutada ning muuta keelte järjekorda</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
et: <p>Keele lisamiseks kliki nuppu "Lisa keel".</p><p>Lisatud keeled kuvatakse keele nimekirjas ning seejärel on neid võimalik muuta ja kustutada.</p>

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: Place Blocks
et: Paiguta plokke

en: A boolean indicating the published state.
et: Tõeväärtus näitamaks avaldamise seisu.
