RulesFinder (1.1.2) - en to is translation catalogue (39 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: new
is: nýggj

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáva

en: Preview
is: Undansýning

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Roles
is: Leiklutir

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
is: @site verður viðlíkahildin í løtuni. Vit burdu verið aftur innan stutta tíð. Takk fyri tolnið.

en: Create content
is: Stovna innihald

en: Languages
is: Mál

en: Publish
is: Gev út

en: Unpublish
is: Tak aftur

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um

en: Unpublish comment
is: Tak aftur viðmerking

en: User account
is: Brúkarakonta

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Delete comment
is: Strika viðmerking

en: Publish comment
is: Gev út viðmerking

en: Language name
is: Navn á máli

en: Select language
is: Vel mál

en: Full comment
is: Full viðmerking

en: Save comment
is: Goym viðmerking
