RulesFinder (1.1.2) - en to lv translation catalogue (101 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: new
lv: jauns

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Send Email
lv: Nosūtīt Epastu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Fields
lv: Lauki

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Tools
lv: Rīki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Result
lv: Rezultāts

en: Languages
lv: Valodas

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: simple
lv: vienkārš

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par

en: Configure Block
lv: Konfigurēt Bloku

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Relations
lv: Radniecība

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Compact
lv: Kompakts

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.

en: Place Blocks
lv: Ievietot Blokus
