RulesFinder (1.1.2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Create content
or: ତଥ୍ଯ ସୃଷ୍ଟି

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ
