RulesFinder (1.1.2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Administration
si: පාලනය

en: Help
si: සහාය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: Languages
si: භාෂා

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Language name
si: භාෂා නාමය

en: Select language
si: භාෂාව තෝරන්න
