RulesFinder (1.1.2) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: User login
ug: كىرىش

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Languages
ug: تىل

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش

en: Language direction
ug: تىل يۆنىلىشى
