RulesFinder (1.1.3) - en to mg translation catalogue (28 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: new
mg: vaovao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Select language
mg: Misafidiana teny

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Make content sticky
mg: Paingory io lahatsoratra io

en: Make content unsticky
mg: Tsy paingorina io lahatsoratra io

en: Promote content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany io lahatsoratra io

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia

en: Highlighted
mg: Vaomarika
