RulesFinder (1.1.3) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: new
mn: шинэ

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Select language
mn: Хэл сонгох
