RulesFinder (1.1.3) - en to ne translation catalogue (47 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: new
ne: नयाँ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
