RulesFinder (1.1.3) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: new
se: ođđa

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Languages
se: Gielat

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra

en: Select language
se: Vállje giela
