RulesFinder (1.1.4) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: new
kk: жаңа

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Search
kk: Іздестіру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Fields
kk: Өрістер

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Messages
kk: Хаттар

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Select language
kk: Тілді таңдау

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
