RulesFinder (1.1.5) - en to dz translation catalogue (31 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།

en: Select language
dz: སྐད་ཡིག་སེལ་འཐུ་འབད།
