RulesFinder (1.1.5) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: new
ka: ახალი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Result
ka: შედეგი

en: Languages
ka: ენები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Select language
ka: ენის არჩევა
