RulesFinder (1.1.5) - en to my translation catalogue (39 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: new
my: အသစ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Search help
my: အကူအညီများကို ရှာဖွေရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
