RulesFinder (1.1.5) - en to oc translation catalogue (72 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: new
oc: novèl

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Fields
oc: Camps

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Users
oc: Utilizaires

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Rules
oc: Règlas

en: Messages
oc: Messatges

en: Token
oc: Geton (token)

en: Languages
oc: Lengas

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Search help
oc: Cercar l'ajuda

en: About
oc: A prepaus

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: Unpublish comment
oc: Levar un comentari

en: Add new rule
oc: Apondre una novèla règla

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Rule
oc: Règla

en: Relations
oc: Relacions

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Publish comment
oc: Publicar lo comentari

en: Language name
oc: Nom de la lenga

en: Select language
oc: Causissètz una lenga

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL

en: List item
oc: Listar l'element
