RulesFinder (1.1.7) - en to az translation catalogue (104 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: On
az: Aktiv

en: new
az: yeni

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Search
az: Axtarış

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Plain text
az: Adi mətn

en: User login
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Tools
az: Alətlər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Result
az: Nəticə

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Search help
az: Kömək axtarın

en: About
az: Haqqında

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: Unpublish comment
az: Şərhi dərcdən çıxarın

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Publish comment
az: Şərhi dərc edin

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Compact
az: Kompakt

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Save comment
az: Şərhi yadda saxla

en: Full content
az: Tam məzmun

en: Unpublish content
az: Məzmunu dərcdən çıxarın

en: Make content sticky
az: Məzmunu yapışqan edin

en: Make content unsticky
az: Məzmunu yapışqansız edin

en: Promote content to front page
az: Məzmunu ön səhifəyə təşviq edin

en: Remove content from front page
az: Məzmunu ön səhifədən silin

en: Save content
az: Məzmunu yadda saxlayın

en: Taxonomy term page
az: Taksonomiya termini səhifəsi

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Latest version
az: Ən son versiya

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Text value
az: Mətn qiyməti

en: Publish taxonomy term
az: Taksonomiya terminini dərc edin

en: Unpublish taxonomy term
az: Taksonomiya terminini dərcdən çıxarın

en: Reset your password
az: Parolunuzu sıfırlayın

en: Fallback date format
az: Geriyə tarix formatı

en: %name: may not be longer than @max characters.
az: %name: @max simvoldan uzun ola bilməz.

en: Search result highlighting input
az: Axtarış nəticəsini vurğulayan daxiletmə

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: Large (480×480)
az: Böyük (480×480)

en: Medium (220×220)
az: Orta (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
az: Miniatür (100×100)

en: HTML Date
az: HTML Tarixi

en: HTML Datetime
az: HTML Tarix vaxtı

en: HTML Month
az: HTML ayı

en: HTML Time
az: HTML vaxtı

en: HTML Week
az: HTML Həftəsi

en: HTML Year
az: HTML ili

en: HTML Yearless date
az: HTML İlsiz tarix

en: Default long date
az: Defolt uzun tarix

en: Default medium date
az: Defolt orta tarix

en: Default short date
az: Defolt qısa tarix

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Block the selected user(s)
az: Seçilmiş istifadəçi(lər)i bloklayın

en: Cancel the selected user account(s)
az: Seçilmiş istifadəçi hesablarını ləğv edin

en: Unblock the selected user(s)
az: Seçilmiş istifadəçi(lər)i blokdan çıxarın

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: Links related to the active user account
az: Aktiv istifadəçi hesabı ilə əlaqəli bağlantılar

en: Administrative task links
az: İnzibati tapşırıq bağlantıları

en: Site information links
az: Sayt məlumat bağlantıları

en: Site section links
az: Sayt bölməsi bağlantıları

en: User tool links, often added by modules
az: Tez-tez modullar tərəfindən əlavə olunan istifadəçi aləti bağlantıları

en: @interval hence
az: @interval deməli

en: Wide (1090)
az: Geniş (1090)
