RulesFinder (1.1.7) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: On
gu: ચાલુ

en: new
gu: નવું

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gu: @site જાળવણી હેઠળ છે. અમે ટૂંક સમયમાં પાછા આવી જઇશું. તમારી ધીરજ માટે આભાર.

en: Tools
gu: સાધનો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ

en: Relations
gu: સંબંધો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Save comment
gu: ટિપ્પણી સાચવો
