RulesFinder (1.1.7) - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Promote content to front page
sr: Постави садржај на насловну страну

en: Remove content from front page
sr: Уклони садржај са насловне стране

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Cancel the selected user account(s)
sr: Укини налоге изабраних корисника

en: Unblock the selected user(s)
sr: Одблокирај изабране корисникe

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
