RulesFinder (1.1.8) - en to be translation catalogue (66 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: On
be: На

en: new
be: новае

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Search
be: Пошук

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Users
be: Карыстальнікі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Tools
be: Прылады

en: Rules
be: Правілы

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: About
be: Аб

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: Unpublish comment
be: Неапублікаваны каментар

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Relations
be: Сувязі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Publish comment
be: Апублікаваць каментар

en: Compact
be: Кампактны

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full comment
be: Поўны каментар

en: Save comment
be: Захаваць каментар

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
