RulesFinder (1.1.8) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: new
bo: གསར་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Search help
bo: འཚོལ་བཤེར་རོགས་རམ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Publish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་བྱེད་པ

en: Unpublish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་མི་སྤེལ་བ

en: Add new rule
bo: སྒྲིག་ལམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Publish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Save comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཉར་ཚགས

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Unpublish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ

en: Make content sticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོར་སྦྱར་བ

en: Make content unsticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོ་ནས་ཕུད་པ

en: Promote content to front page
bo: འདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ

en: Remove content from front page
bo: མདུན་ངོས་ནས་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Save content
bo: ནང་དོན་ཉར་ཚགས

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
