RulesFinder (1.1.8) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Administration
fy: Behear

en: new
fy: nij

en: Search
fy: Sykje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Comment
fy: Reaksje

en: Users
fy: Brûkers

en: User account
fy: Brûkersaccount
