RulesFinder (1.1.8) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: new
hy: նոր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Search
hy: Որոնել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն

en: Publish comment
hy: հրապարակել մեկնաբանություններ

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: Latest version
hy: Վերջին տարբերակը

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը

en: Block the selected user(s)
hy: Արգելափակել նշված օգտատերերին

en: Cancel the selected user account(s)
hy: Դադարեցնել ընտրված օգտատիրոջ հաշիվը

en: Unblock the selected user(s)
hy: Վերականգնել նշված օգտատերերին

en: @interval hence
hy: @interval անց
