RulesFinder (1.1.8) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: new
jv: anyar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Search
jv: Goléki

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: User login
jv: Login panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: About
jv: Ngenani

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: Unpublish comment
jv: Komèntar ora dipacak

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Relations
jv: Relasi

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Publish comment
jv: Pacak komèntar

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full comment
jv: Komèntar sawutuhé

en: Save comment
jv: Simpen komèntar

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi
