RulesFinder (1.1.8) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: new
os: ног

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Search
os: Агуырд

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
